0507 396 41 74

Yorum Gönder

" Bugün yine kurs var değil de keşke bugünde kurs olsa demek istiyorsanız bence sizde İDA'ya gelmelisiniz. "
Ayşe Güneş
" İkinci kere İda Dil'in kapısını çalmak ile ne kadar doğru bir karar verdiğimi sınav sonucum ile görmüş oldum. Dil öğrenmenin ve sınavlarda başarı elde etmenin gerçekten emek ve zaman isteyen yorucu bir süreç olduğunu söyleyebilirim. Bu aşamada kendinize yapacağınız en büyük iyilik, işin uzmanı kurum ve kişilerle süreci birlikte yönetmek olsa gerek. Şanslıyım ki ben bu fırsatı yakalayabildim. İşinize olan saygınız, özveriniz ve ilginiz için sonsuz teşekkürler Raziye Hocam! "
Sema Nur Ünlübulduk
" Kursa diger arkadaslarimdan biraz gec katilsam da, sicak aile ortami sayesinde hemen adapte oldum. 2 ay gibi kisa surede bu denli gelisme kaydedecegimi aslinda bende dusunmemistim. Sadece hedefledigim puani deil guzel dostluklar da edindim. Tesekkuler. "
Ali Tuncay - Ida dil sevgili ögrencisi
" Arkadaşımın tavsiyesi ile katıldığım İDA ailesine, hep korku ile yaklaştığım ingilizce konusunda Raziye Hanım Hocam sayesinde bu korkuyu yenip kısa sürede 51,25 puan alarak yapılabilceğini anlamış oldum. Benim gibi ingilizce korkusu olan herkes mutlaka İDA'yı tercih etsin asla pişman olmaz. "
NAZIM GÖREN
" Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gelmiştim İda dil kursuna. Nereye gitsem diye düşünüyordum devamlı ve hiç şüphesiz direk buraya geldim ve cok memnun kaldım. Bir hocadan daha fazlasıydı Raziye Karakaya Güler. Hayatımda memnun kaldığım ve devamlı severek geldiğim bir kurs ve en önemlisi de sıcak bir aile ortamıydı. İşini bu denli severek yapan, destek olan ve umudumuzu yitirmeyelim diye bizlere umut çiçeği olan Raziye hocama buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Keşke bitmeseydi diyebildiğim ve veda ederken üzüldüğüm bir kurstu. Derslerin hiç aksatılmaması, gelemediğimiz günlerin telafisinin yapılması, whatsapp grubumuzda sorular paylaşılması ve orada da çalışmalarimıza devam etmemiz eğlenceliydi. İda ailesine çok teşekkür ediyorum. "
Emine Karaahmet
" Yds ve yökdil sınavına ilk defa hazırlanmama rağmen bekledigimden yüksek bir puan aldım. Bu yüzden Raziye hocama çok teşekkür ederim. Anlatım tarzı ve soru çözdürme teknikleriyle kolaylıkla başarmamı sağladı. Kurs o kadar verimli ve eğlenceli geçti ki hiç bitmesin istedim. Herkese tavsiye ediyorum. "
Şenay Demirsöz
" Büyük bir ihtimalle sizlerde Raziye Hocamla tanışmadan önceki ben gibi YDS -YÖKDİL ile ilgili kitap kurs video vb araştırmalar yapıyorsunuz ve strese giriyorsunuzdur. Gerek yok arkadaşlar kesinlikle tek ihtiyacınız olan Raziye hocamın tecrübesinden faydalanmanızdır. Hocamızın dediklerine uymanız ve azimli olmanızdır. Raziye hocama çok teşekkür ederim süpersiniz Hocam :) Ayrıca İda’yı aile ortamına çeviren diğer hocamlarıma ve Atiye Hanım’a da teşekkür ederim. "
Mehmet Esen
" Can Hoca Raziye Hocam, o güler yüzü, kusursuz öğreticiliği, işini sevgiyle yapması, en doğru, en güncel kaynaklar, daha nice sebepler, İDA DİL kesinlikle doğru adres. Sonsuz Sevgilerle... "
Fatma Yetim
" Hızlandırılmış grupta olup yds ve yök dil maratonuna sonradan katılmama rağman Raziye Hocam; herzaman güven veren yaklaşımıyla bizleri sürece hazırladı. İyiki tanıdım iyiki İDA ailesine dahil oldum.İngilizce öğrenmek isteyenlere mutlaka Raziye Hoca eli değmeli. "
Aslı Taner
" Danışmanımın yönlendirmesi sayesinde tanıdım sevgili Raziye Hocamı ve İda Dil ailesini.. Derse katılım sağlamadığım zamanlarda bile ilgisini eksik etmedi, moral bozukluğunda her zaman motive etti.. Dersi anlatış tarzı, öğrencilerine yaklaşımı ve her zaman olumlu telkinleriyle bu süreçte bize bir Hocadan öte harika bir yol arkadaşı oldu. Öyle ki kurs grubunun bitmesini asla istemedik :) Teşekkür ederim sevgili Hocam, emeğiniz, ilginiz için. İyi ki varsınız.. "
Meryem Ezgi Özkan Yüksek Lisans Öğrencisi
" Yds veya yökdil bana her zaman geçmesi imkansız sınavlar gibi geliyordu taki Raziye hocamla tanışana kadar. Daha önce başka kurumlarda eğitim aldım fakat asla yeterli bir sonuç alamadım. Raziye hocamla daha tanıştığım ilk gün sıcak yaklaşımı ve olumlu konuşması ile kesinlikle geçeceğime inandım. Anlatım tarzı o kadar anlaşılır ve yalın ki çok çabuk anlaşılabiliyor. Dersi bu kadar sevdiren esprili, sabırlı, sevecen bir hoca daha tanımadım iyi ki bu kursa gelmişim diyorum. Emeği için Raziye hocama çok teşekkürlerimi iletirim. Gitmeyi düşünen herkese mutlaka tavsiye ediyorum. "
Esra Nur Üstüner
" YDS ve YOKDIL sınavlarına hazırlanmak için bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İDA ailesi ile tanıştım. İDA'ya gittiğinizde kapıda sizi dünyalar tatlısı güler yüzlü bir hanımefendi karşılıyor. Kurs süresince bu güler yüzlü hanımefendi sizlere her konuda yardımcı oluyor. Sonra birden fazla öğretmen var tabi. Konuşma ve genel ingilizce kurslarının hocaları farklı. Ben onlardan ders almadım ama ders aralarında sohbet etme imkanımız oluyordu. Enerjileri yüksek ve çok bilgili olduklarını öğrencileriyle sohbet edince anlıyorsunuz. Kursa başladığınızda kendilerinin hazırladığı kitabı veriyorlar ki bu kitap piyasada satılan pek çok kitaba göre çok daha iyi hazırlanmış, yalın, konu anlatımlı ve deneme sınavları içeriyor. Gelelim benim de dahil olduğum YDS ve YÖKDİL gruplarının hocası Raziye Hoca'ya. Raziye Hoca'yı burada birkaç cümle ile anlatmak gerçekten çok zor. Ama şunu söyleyebilirim ki çok iyi bir ÖĞRETMEN. Ders anlatırken kullandığı materyaller, diksiyonu, beden dili, sınıfa hakimiyeti mükemmel. 3 saatlik dersin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz bile. Konu anlatımlarını önceki sınavlarda çıkmış soruları çözdürerek pekiştiriyor. Yetmiyor; olusturduğu watsapp grubundan soru, kelime vs. gönderip ders dışında da öğrenmenize yardımcı oluyor. Anlamadığınız birşey sorunca anında cevaplıyor, üşenmiyor ya da ertelemiyor. Öğrencisi ile ilgilendiğini her an hissettiriyor. Bu arada kursun son zamanlarına doğru her haftasonu deneme sınavları yapılıyor. 6.yökdil sınavından 61.25 aldım. Eğer siz de İngilizce kursuna gitmeyi düşünüyor ve bu yazdıklarımı okuyorsanız İDA'yı tercih edin pişman olmazsınız. "
Mehmet Acar
" ilk sınavımdan beklentim “en azından 40 alsam bi yds ye giriş yapmış olurum” idi. Ancak Raziye hocanın nokta atışı konu anlatımları, kelime ezberi, doğru yönlendirmeler ile ilk YDS sınavından beklediğimin çok ötesinde puan aldım. Raziye hocama çok teşekkür ediyorum. Sadece dil eğitimi olarak değil sıcak bir ortam da sağlayan tek kurs 🤗🤗 "
Şerife Dik
" İngilizce burada öğrenilir. "
ASİYE ÜZEL Öğr. Gör.
" 3 aylık yoğun yökdil YDS kursuna katıldım kurstan önce bildiğimi sandığım şeyleri bilmediğimi öğrendim. Raziye hoca kesinlikle mersindeki en kaliteli ve ilgili İngilizce öğretmenlerinden.Benim sorulara bakış açımı temelden değiştirdi. Akademik kariyer için yökdil ve YDS ihtiyacı olan herkesin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği Mersin’deki tek adres. Ayrıca kurs çok eğlenceli ve bir aile havası var dersler bu yüzden hiç sıkıcı olmuyor. 81,25 aldım 6.YÖKDİL sınavından. Başarılı bir kurs dönemi ve sınav sonrası, Raziye hocama gönülden teşekkürler. "
Kerem Can Güner
1. 2. 3. 4. 5. . . . 11. 12. 13. [»] [»»]