0507 396 41 74

Yorum Gönder

" Korkarak başladığım bu yolda aslında hiçte korkmamam gerektiğini gösterdi bana Raziye hocam. Emeği ödenmez. Bu yolda sabırla bizimle ilerlediğiniz için çok teşekkür ederim hocam iyi ki sizinle tanışmışım:) "
Rojda Tanrıverdi
" Raziye Hocamla kısa bir süre çalışmamıza rağmen kendine özgü konu anlatımı ve çeviriye yönelik tavsiyeleri gayet anlaşılır ve faydalı oldu. Herkesi bireysel motive etmeside göz ardı edilmemesi gereken bir durum.Emeklerinize teşekkür eder, başarılı öğrenciler yetiştirmenizin artarak devam etmesini dilerim. "
Bilim Uzmanı Nadire Öksüz
" Daha önce de YDS’ye çalıştım ancak konuları bu kadar iyi kavrayamamıştım. Raziye hoca konuları özetleyen ve öğrenmeyi kolaylaştıran ve her fırsatta yanımda taşıyıp tekrar yapabileceğim ders notu hazırlamış. Bu notlarla dilbilgisi kısmını hızlıca öğrenebildim. Düzenli yapılan derslerde sınavda tekrarlayarak çıkan kalıplar kuralları hiç bıkmadan ilk defa anlatıyor gibi detayları ile hocamızın tekrar etmesi bilgilerin unutulma ihtimalini en aza indirdi. Kurs süresince yorulmadan minik ödevlerle konuları özümseyerek öğrendim. Raziye hoca sınava nasıl hazırlanabileceğim konusunda iyi bir rehber oldu. Yönlendirmelerini yoğun çalışma tempomun arasına yerleştirdiğimde İngilizce çalışmak keyifli bir süreç haline dönüştü. Böylece istediğim puana kısa sürede ulaşabildim. Emekleri için Değerli Hocama teşekkür ediyorum…… "
Müjde Akgül
" Üç yıldır Yökdil sınavına giriyordum ve ihtiyacım olan puanı alamıyordum. Bir çok kişinin tavsiyesi üzerine İDA yabancı dil kursuna yazıldım. Raziye hocamla ilk konuştuğumuzda İnşallah bu sefer amacınıza ulaşacaksınız demişti ve dediği gibi oldu. Hocamız gerçekten öğretmek için çok emek harcıyor ve gayet anlaşılır bir şekilde bütün konuları akılda soru işareti kalmayacak şekilde anlatıyor. Dersler düzenli takip edilip ödevler yapılırsa gerçekten son gireceğiniz YDS veya Yökdil sınavı olacaktır. Raziye hocama emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. "
Mükremin TEKELİ
" Raziye hocam sizinle online derslere girmeden önce kesin yapamayacağım diyordum, başlamaya karar verdikten sonra çok ümitli değildim. Derslere girmeye başlayınca lise ilkokulda İngilizceyi hiç öğrenmediğimi fark ettim. Kurs Döneminde 3 ay boyunca yoğun dersler yaptık ve bugün sınavların yapışabilir, başarılabilir olduğunu öğrendim. Hocamın anlatım şekli bana bu sınavı geçmem için en büyük yol gösterici oldu, her şey için çok teşekkür ederim ve sınava hazırlanacak olanlara tavsiye ederim. "
Metehan Kaplan
" Raziye hocam, öğrenci dostu tam bir çiçek. Dil bölümü öğrencisi olmama rağmen sınavlarda bana yeten puanı alamıyordum. Çünkü; nasıl doğru çalışılır, eksik olduğun konular nasıl giderilir, kelime çalışması tam olarak nasıl yapılır bilmiyordum. Raziye hocam sayesinde bunların üstünden geldim ve kendi çabamla 57 alırken onun bana kattıkları ile 78 puan aldım. Ve biliyorum ki yönüm ondan başkasına şasmayacak:) Iyi ki sizin gibi bir öğretmen ile yol almışım..beni hedeflerime kavuşturduğunuz için size minnettarım. "
Doktora Öğrencisi Seda Çiçekli Ayyıldız
" Raziye hocamı karşıma çıkaran bizi buluşturan hayata şükürler olsun. İnanılmaz olumlu bir enerjiye sahip, işinin en iyisi, güzel kalpli hocam rol model olması gereken bir kadındır. Çok disiplinli, içten ve samimi oluşu beni her zaman motive etmiştir. Kısacası Raziye hocam bir tanedir her zaman yola İda Dil ile devam :) "
Dilara Irmak
" İngilizceyi hiç sevmiyordum, çalışmak eziyetti, ana Raziye Hocamla çalışmak, bana hem İngilizceyi sevdirdi hem de sınavlarda yapabileceğimi gösterdi. Özellikle benim gibi YÖKDİL/YDS ye hazırlananlar için büyük bir şans. "
Sibel ÖZET
" Kesinlikle harika bir süreçti. Önceleri yökdil sürecini kendim çalışıp geçerim diye düşünmüştüm. Maalesef bu çalışma düzeni, barajı geçmem dahi yeterli olmadı. Ancak Raziye hocam o kadar harika bir süreç çıkardı ki önümüze aldığımız puanları daha yükseğe çıkarmak adına neler yapabiliriz onu düşünmeye başladık. Kesinlikle kurs arayan adaylara öneririm. "
İ. CAN ŞAHAN
" Raziye hocam sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Bu kadar kısa sürede sınava dair edinebileceğimiz maksimum faydayı edindik sayenizde. Özellikle beni yıpratan bağlaç sorularını, pratik anlatımınız ve tablolandırma şeklinizle yaptım. Onun dışında kitabınızdaki soruları çözmek de çok faydalı oldu. Hem seri ve pratik bir şekilde zamanı iyi değerlendirirken hem de öğrenciye çözmesi için gerektiği kadar zaman verebilen bunun yanına da bonus olarak tatlı dilli kalabilen, gayet ilgili bir hoca olduğunuz için de ayrıyeten teşekkür ederim :) "
Gamze D.
" S.V.O nun anlamını bile bilmezken Raziye hocama güvenerek online soru çözüm ve konu anlatım paketini aldım ama çok korkarak aldım ve 28.02.2021 Yök-Dil (sağlık) sınavına girdiğimde yanlış seçenekleri eleyebilecek, çeviri yapabilecek, derste çalıştığımız birçok kalıbı sorular içerisinde görüp, yorumlar yapabilecek duruma geldim üstelik çok kısa bir zamanda...Raziye hocam hakkınızı ödeyemem, sınavların korktuğum gibi olmadığını gördüm ve ve deneyiminize güvenerek çıktığım bu yolda bana inanılmaz bir özgüven sağladınız. Sınav sürecimde çok güzel bir yol gösterici oldunuz, teşekkürler. "
Gamze yıldırım
" Merhabalar, İngilizce gibi korkulu yaklaştığım bir konuda korkumu kıran, online olarak en yüksek verimi aldığım kursu buradan tebrik etmek isterim; dil konusunda içimdeki stresi azaltmış olan Raziye hocama ayrıca teşekkürler. "
Nursena
" Raziye Hoca ile İngilizceye başladığımda temelim yoktu, gramer konuları fazlası ile zor geliyordu. Bu kurs gramer konularının aslında zor olmadığını fark etmemi sağladı. Sınıfta en az İngilizce geçmişi olan kişi olmama rağmen Raziye Hoca benimle özellikle ilgilendi. Online dersler korktuğumun aksine hoca öğrenciyi bire bir takip edebiliyor ve etkileşim halinde olabiliyor. "
burak öztürk
" Büyük bir telaşla kurs arayışındayken online eğitimi ile karşıma çıkan muhteşem kurum ve muhteşem bir insan :) Sınav hazırlığım da hem konu eksiklerim çok güzel kapandı, hem de kendime olan güvenim arttı. Hatta İngilizce ile aramda bir savaş varken sevmeye bile başladım. Her şey için teşekkürler Raziye Hocam :) "
Dilara Ezgi Çavuş
" Online eğitim vasıtası ile tanıştığım güler yüzü Raziye hocama, sonsuz sabrı ve özverisi için teşekkür ediyorum. Bu zorlu süreci, yüksek özgüvenle tamamlamamıza vesile olduğu için kendisine minnettarım. Kıymetini bilecek daha nice öğrenciler yetiştirmesini dilerim. "
Öğr.Gör.Nur Mıstık
1. 2. 3. 4. 5. . . . 12. 13. 14. [»] [»»]