0507 396 41 74

Yorum Gönder

" Ne yapacağımı bilmez bir şekilde YDS kursu arayışındayken bir arkadaşımın tavsiyesiyle ida dil kursuyla tanıştım ve duyduğum iyi yorumlar gerçekten az bile kaldı diyebilirim.Hiç yapamayacağımı düşündüğüm yds ye hazırlanma fikrim Raziye hoca sayesinde tamamen değişti.Raziye hoca sınavla ilgili nasıl çalışılır nelere odaklanılması gerekir her konuda çok iyi yönlendiriyor ders anlatım şekli de çok güzel.Hedefiniz YDS ise kesinlikle ida dil kursunu seçin derim. "
Filiz Çınar
" Hayatım boyunca korkarak kaçtığım, yüzleşmek istemediğim İngilizce ile yüzleşmeme korkmamam gerektigine basarabilecegime beni inandıran öncelikle Raziye hocama ve ida dil çalışanlarına bu süreçte bana verdikleri destek ve cesaretten dolayı teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyorum iyi ki tanıdık sizleri ida dil 🧡🧡 "
Adem Yetim Öğrt.Gor.
" İda Dil Kursu’na bir arkadaşımın referansıyla katıldım..YDS ve YÖK DİL için sınava hazırlanmam gerekiyordu.Bu güne kadar geçirdiğim ve harcadığım zamana değmesini sağlayan,işini büyük bir tutku ve özveriyle yapan “Raziye Güler “ hocama minnettarım..İnglizce ile ilgili her ne yapmak istiyorsanız doğru adres burası.En çok korktuğum ve asla anlayamayacağımı düşündüğüm pek çok şeyi anlamam için bana yardımcı olan bu muhteşem kadını tanımaktan ve onunla çalışmaktan çok mutluyum.Teşekkürler.. "
Gülden Vurandemir
" Yuksek lisansa başlayacaktım. Dil kurslarıyla ilgili çok araştırma yapmıştım.insan çok tereddütte kalıyor aslına bakarsan.sonuçta hem para hem de mesai harcayacaksın kursa. Bir arkadasimin tavsiyesiyle (cok iyi sonuc almisti muhterem ) ben de İDA DIL ' e gittim. açıkcası tüm şüphelerim boşa çıktı. Hepinize tavsiye ederim . :) "
Hatice Kübra Taş (ögretmen)
" Bugün yine kurs var değil de keşke bugünde kurs olsa demek istiyorsanız bence sizde İDA'ya gelmelisiniz. "
Ayşe Güneş
" İkinci kere İda Dil'in kapısını çalmak ile ne kadar doğru bir karar verdiğimi sınav sonucum ile görmüş oldum. Dil öğrenmenin ve sınavlarda başarı elde etmenin gerçekten emek ve zaman isteyen yorucu bir süreç olduğunu söyleyebilirim. Bu aşamada kendinize yapacağınız en büyük iyilik, işin uzmanı kurum ve kişilerle süreci birlikte yönetmek olsa gerek. Şanslıyım ki ben bu fırsatı yakalayabildim. İşinize olan saygınız, özveriniz ve ilginiz için sonsuz teşekkürler Raziye Hocam! "
Sema Nur Ünlübulduk
" Kursa diger arkadaslarimdan biraz gec katilsam da, sicak aile ortami sayesinde hemen adapte oldum. 2 ay gibi kisa surede bu denli gelisme kaydedecegimi aslinda bende dusunmemistim. Sadece hedefledigim puani deil guzel dostluklar da edindim. Tesekkuler. "
Ali Tuncay - Ida dil sevgili ögrencisi
" Arkadaşımın tavsiyesi ile katıldığım İDA ailesine, hep korku ile yaklaştığım ingilizce konusunda Raziye Hanım Hocam sayesinde bu korkuyu yenip kısa sürede 51,25 puan alarak yapılabilceğini anlamış oldum. Benim gibi ingilizce korkusu olan herkes mutlaka İDA'yı tercih etsin asla pişman olmaz. "
NAZIM GÖREN
" Bir arkadaşımın tavsiyesi ile gelmiştim İda dil kursuna. Nereye gitsem diye düşünüyordum devamlı ve hiç şüphesiz direk buraya geldim ve cok memnun kaldım. Bir hocadan daha fazlasıydı Raziye Karakaya Güler. Hayatımda memnun kaldığım ve devamlı severek geldiğim bir kurs ve en önemlisi de sıcak bir aile ortamıydı. İşini bu denli severek yapan, destek olan ve umudumuzu yitirmeyelim diye bizlere umut çiçeği olan Raziye hocama buradan teşekkürlerimi iletiyorum. Keşke bitmeseydi diyebildiğim ve veda ederken üzüldüğüm bir kurstu. Derslerin hiç aksatılmaması, gelemediğimiz günlerin telafisinin yapılması, whatsapp grubumuzda sorular paylaşılması ve orada da çalışmalarimıza devam etmemiz eğlenceliydi. İda ailesine çok teşekkür ediyorum. "
Emine Karaahmet
" Yds ve yökdil sınavına ilk defa hazırlanmama rağmen bekledigimden yüksek bir puan aldım. Bu yüzden Raziye hocama çok teşekkür ederim. Anlatım tarzı ve soru çözdürme teknikleriyle kolaylıkla başarmamı sağladı. Kurs o kadar verimli ve eğlenceli geçti ki hiç bitmesin istedim. Herkese tavsiye ediyorum. "
Şenay Demirsöz
" Büyük bir ihtimalle sizlerde Raziye Hocamla tanışmadan önceki ben gibi YDS -YÖKDİL ile ilgili kitap kurs video vb araştırmalar yapıyorsunuz ve strese giriyorsunuzdur. Gerek yok arkadaşlar kesinlikle tek ihtiyacınız olan Raziye hocamın tecrübesinden faydalanmanızdır. Hocamızın dediklerine uymanız ve azimli olmanızdır. Raziye hocama çok teşekkür ederim süpersiniz Hocam :) Ayrıca İda’yı aile ortamına çeviren diğer hocamlarıma ve Atiye Hanım’a da teşekkür ederim. "
Mehmet Esen
" Can Hoca Raziye Hocam, o güler yüzü, kusursuz öğreticiliği, işini sevgiyle yapması, en doğru, en güncel kaynaklar, daha nice sebepler, İDA DİL kesinlikle doğru adres. Sonsuz Sevgilerle... "
Fatma Yetim
" Hızlandırılmış grupta olup yds ve yök dil maratonuna sonradan katılmama rağman Raziye Hocam; herzaman güven veren yaklaşımıyla bizleri sürece hazırladı. İyiki tanıdım iyiki İDA ailesine dahil oldum.İngilizce öğrenmek isteyenlere mutlaka Raziye Hoca eli değmeli. "
Aslı Taner
" Danışmanımın yönlendirmesi sayesinde tanıdım sevgili Raziye Hocamı ve İda Dil ailesini.. Derse katılım sağlamadığım zamanlarda bile ilgisini eksik etmedi, moral bozukluğunda her zaman motive etti.. Dersi anlatış tarzı, öğrencilerine yaklaşımı ve her zaman olumlu telkinleriyle bu süreçte bize bir Hocadan öte harika bir yol arkadaşı oldu. Öyle ki kurs grubunun bitmesini asla istemedik :) Teşekkür ederim sevgili Hocam, emeğiniz, ilginiz için. İyi ki varsınız.. "
Meryem Ezgi Özkan Yüksek Lisans Öğrencisi
" Yds veya yökdil bana her zaman geçmesi imkansız sınavlar gibi geliyordu taki Raziye hocamla tanışana kadar. Daha önce başka kurumlarda eğitim aldım fakat asla yeterli bir sonuç alamadım. Raziye hocamla daha tanıştığım ilk gün sıcak yaklaşımı ve olumlu konuşması ile kesinlikle geçeceğime inandım. Anlatım tarzı o kadar anlaşılır ve yalın ki çok çabuk anlaşılabiliyor. Dersi bu kadar sevdiren esprili, sabırlı, sevecen bir hoca daha tanımadım iyi ki bu kursa gelmişim diyorum. Emeği için Raziye hocama çok teşekkürlerimi iletirim. Gitmeyi düşünen herkese mutlaka tavsiye ediyorum. "
Esra Nur Üstüner
1. 2. 3. 4. 5. . . . 11. 12. 13. [»] [»»]